Вечірня Пасхи 2018.

Розміщено на Кві 10, 2018 в Новини | Коментарі (0)

Увечері 8 квітня 2017 року, на свято Пасхи – Світлого Христового Воскресіння, настоятель Свято-Параскевського храму м. Нетішина протоієрей Роман Тишкун звершив вечірнє богослужіння.

Особливістю великої вечірні в день Пасхи є читання Святого Євангелія після Входу – вибраного зачала з Благовістя ап. Іоанна про явлення Господа апостолам увечері в день Воскресіння.

Після завершення Вечірнього богослужіння настоятель Свято-Параскевського храму м. Нетішина протоієрей Роман, священики розділили Пасхальну трапезу з вірянами на церковному подвір’ї. Настоятель частував прихожан крашанками і вся наша церковна родина єдиними устами славили свого Господа життєдайними словами: Христос Воскресе – Воістину Воскресе !!!