Запрошуємо на святкування 35-річного ювілею настоятеля Свято-Параскевського храму м. Нетішина протоієрея Романа та з нагоди Архипастирського візиту, Його Преосвященства Євсевія, єпископа Шепетівського та Славутського.

Розміщено на Чер 12, 2018 в Новини | Коментарі (0)

Запрошуємо всіх мешканців міста Нетішина та його гостей на святкове урочисте богослужіння з нагоди  святкування 35-річного ювілею настоятеля Свято-Параскевського храму м. Нетішина протоієрея Романа та Архипастирського візиту, Його Преосвященства Євсевія, єпископа Шепетівського та Славутського.

Богослужіння розпочнеться:

12 червня – 17:00 – Вечірнє богослужіння.

13 червня – 08:00 – Сповідь, Часи.

09:00 – Зустріч Преосвященнішого Євсевія, єпископа Шепетівськького і Славутського.

Освячення іконостасу. Божественна Літургія Архієрейським чином. Подячний Молебень.

Будемо раді “єдиними устами та єдиним серцем” подякувати Богу за Його благодіяння та помолитися з Нашим Архипастирем !