13 червня День народження настоятеля Свято-Параскевського храму митрофорного протоієрея Романа.

Розміщено на Чер 13, 2018 в Новини | Коментарі (0)

Духовенство Свято-Параскевського храму, причт церковний, хор та прихожани щиросердечно вітають митрофорного протоієрея Романа Тишкуна з радісною подією – 35-річним ювілеєм. Многії і благії літа!

Всечесний отче Романе!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! У Ваш 35-річний ювілей зичимо Вашому Високопреподобію здоров’я душевного та тілесного, миру духовного, радості і благодаті Божої, нехай Спаситель благословляє всі добрі справи, які так рясно в Ім’я Нашого Господа і Його святої церкви приносяться Вами, “Сам Бог миру нехай освятить вас цілком досконало, а непорушений дух ваш, і душа, і тіло нехай непорочно збережені будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа!” (1 Солун. 5:23).

За 10 років Вашого настоятельства Свято-Параскевський храм перетворився на гарний та привітний Дім Божий, де комфортно і дорослим, і малим. Ви ревно закликаєте вірян до Трапези Господньої – Таїнства Святого Причастя, памятаючи слова Спасителя: “Хто їсть Мою Плоть і п’є Мою Кров, має життя вічне, і Я воскрешу його в останній день” (Ін. 6: 54). За ці роки Ви, дорогий отче, стали для нас добрим наставником і другом. Ви завжди вислухаєте і дасте пораду. Щиро бажаємо Вам та Вашій родині, міцного здоров’я, щастя, миру у душі. Многая літа!

З нагоди 35 річчя настоятеля Свято- Параскевського храму протоієрея Романа.

Ваш день народження настав
Для кожного важливе свято
Хай буде радість і любов
І щирих побажань багато.

Батюшка, наш дорогий
Ми вітаєм Вас
Щоб здоров’я було й мир
Злагода у нас
Хай приход наш процвітає
Люди в храм ідуть
І з собою своіх друзів
За руку ведуть.

Як же гарно в нашім храмі
Божа благодать
Є ікони, що зціляють
Є новий іконостас
Двір чудовий, квіти квітнуть
Діточки у храм спішать
Бо навчили іх з дитинства
Бога щиро прославлять.

Ми дякуєм Вам за терпіння
За Ваші старання і поміч
Щоб гріх не селився в людині
Ви в церкві б’єте на сполох.

Очолюєте службу Божу
Несете молитву до Нього
За мир в Украіні, за щастя в родинах
Щоб згинула врешті тривога.

В сьогоднішній день будувати
Реставрувати святиню
Ми знаємо це не просто
Не кожному це під силу.

Бажаємо сонця і чистого неба
І ласки Господньоі, усього що треба
Здійснення задумів, втілення мрій
Незабутніх вражень, щасливих подій.!!!!

З повагою прихожанка Алла і хористи.