Успіння Пресвятої Богородиці.

Розміщено на Сер 27, 2018 в Новини | Коментарі (0)

28 серпня – Успіння Пресвятої Владичиці Богородиці і Приснодіви Марії. В Україні свято Успіння Пресвятої Богородиці отримало особливе вшанування. Так, головні православні монастирі-лаври України –  Києво-Печерська, Почаївська, Святогірська  – присвячені цьому святу.

28 серпня Свята Церква згадує праведну кончину Божої Матері. Згідно Священного Передання, під час молитви Богородиці на Елеонській горі, Архангел Гавриїл сповістив Їй про майбутню кончину та передав сяючу райську гілку – символ перемоги над смертю та тлінням. Перед кончиною Діва Марія заповідала похоронити себе в Гефсиманії, поруч з могилами своїх праведних батьків та праведного Іосифа Обручника. Кончину Пресвятої Богородиці Церква називає успінням, а не смертю, оскільки Вона залишилася «по смерті жива» (тропар свята), тобто лише заснула, щоб в той же час пробудитися для життя вічного.

Божественну літургію очолив настоятель Свято-Параскевського храму міста Нетішина митрофорний протоієрей Роман Тишкун.

Після читання Святого Євангелія настоятель виголосив проповідь перед паствою.

У цей світлий і радісний день було багато причасників Святих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Також, служився молебінь перед навчанням для наших дітей.

По закінченні молебня отець Роман подякував усім парафіянам за молитву  та освятив квіти і трави.