Всенічне бдіння з чином погребіння Плащаниці Богородиці 2018.

Розміщено на Сер 29, 2018 в Новини | Коментарі (0)

28 серпня 2018 року ввечері, у день свята Успіння Пресвятої Богородиці, настоятель Свято-Параскевського храму міста Нетішина митрофорний протоієрей Роман Тишкун. звершив всенічне бдіння з чином погребіння Плащаниці Божої Матері. Його Високопреподобію співслужилили храмове духовенство.

Вхід у храм Успіння Пресвятої Богородиці у Гефсиманії

Чин погребіння Плащаниці – богослужбова особливість свята Успіння Пресвятої Богородиці. Це згадка про перенесення з Єрусалима Її Пречистого тіла та поховання апостолами його у Гефсиманії. Згідно зі Священним Переданням, у день кончини Пресвятої Діви Марії всі апостоли, окрім Фоми, зібралися дивним чином в Єрусалимі, щоби попрощатися з Нею. Після успіння Богородиці вони перенесли  Її тіло до Гефсиманії, де три дні перебували біля нього, співаючи псалми. Священне Передання зберегло розповідь про те, що тіло Богоматері не залишилось у гробі – Пресвята Богородиця в силу особливого місця серед усього Божого творіння була взята Своїм Сином на Небо не тільки душею, але й плоттю.