Святині

В Храмі Святої Великомучениці Параскеви м. Нетішина відбулося чудо: ікони Божої Матері «Казанська» та  Святої Великомучениці Параскеви дивним чином відобразилися на склі кіота.

27 лютого 2012 року в перший день Великого посту в Свято-Параскевському храмі нашого міста відбулося чудо. Настоятелем храму протоієреєм Романом Тишкуном та кліриками  храму було побачено чудесне відображення на склі кіота ( кіот –  засклена шафка для розміщення ікон) двох ікон: Божої Матері «Казанська» та Святої Великомучениці Параскеви.

чудо1

Самі ікони за короткий час буквально на очах віруючих відновилися. До речі, написані ці ікони приблизно в кінці 19 століття. Коли люди з благоговінням поклонялися до ікон без скла, навіть відчувався запах свіжих фарб, було таке відчуття, ніби ікони тільки що були написані. Ось так дивний Художник – Господь прямо на наших очах звершив ще одне  чудо Своєї милості.

чудо2

В перший день посту ввечері після читання великого канону преподобного Андрія Крітського настоятель храму розповів пастві обставини побаченого чудесного образу, а саме : « 27 лютого після ранкового богослужіння в храмі повинні були поміняти на цих іконах рамки, і коли почали це робити , підняли скло і побачили це Чудо, зі слізьми радості на очах впали на коліна, поклонившись, та подякували Богу за Його милосердя і любов до прихожан святого храму».

чудо3

Це велика милість Божа до  усіх нас християн. Замість того щоб покарати  нас за наші гріхи і беззаконня, Господь посилає нам милість, подає нам через чудотворні ікони Свою благодатну допомогу.

Тепер ці дві чудотворні ікони знаходяться в святому Храмі Св. Вмц. Параскеви м.Нетішина, і всі без виключення, хто бажає поклонитися Божественному чуду нашого Бога, мають змогу це зробити, прийшовши в святий храм, поклонитись чудотворним образам, попросити допомоги на життєвій ниві,  зцілення  своїх душевних і тілесних недугів.

чудо4

Ми точно не знаємо, для чого Господь посилає нам свої милості в чудотворних іконах, але переконливо усвідомлюємо, що вони даються нам для зміцнення своєї віри і спасіння наших душ.