Новини нашого приходу

70 років Дня Перемоги.

В Свято-Параскевському храмі нашого міста відбулося урочисте богослужіння присвячене Великому дню перемоги нашого народу у Вітчизняній війні. 70 років минуло з того часу, як довгожданий мир, ціною пролитоі крові наших співвітчизників, прийшов до нашої землі. Церква, як і потрібно, молитовно вшановує пам’ять «о упокоении вождей и воинов на поле брани убиенных, живот свой за веру Христову и Отечество положивших и  о всех усопших от глада, мора, болезней, мучений, пленения, темничнаго заключения в лютую годину Великия Отечественныя войны». Після Божественної Літургії і Панахиди, настоятель Свято-Параскевському храму митрофорний протоієрей Роман Тишкун виголосив Вічную пам’ять спочилим, а також Многая літа, ще живим свідкам ВВВ. На закінчення відслужили заупокійну літію біля пам’ятника Воїнської слави.

Перейти до фото...