Встановлення нового іконастасу.

Розміщено на Бер 8, 2018 в Новини | Коментарі (0)

У 2017 році на престольне свято храму великомучениці Параскеви міста Нетішина було вирішено поміняти старий іконостас однієї з найбільших святинь міста енергетиків.

Ініціював цю благодатну справу настоятель церкви святої великомучениці Параскеви, міста Нетішина протоієрей Роман Тишкун.

Виготовлення нового іконостасу було доручено майстрам з міста Рівного, які долучилися до робіт над кіотами чудотворних ікон нашого храму, що відбились на склі.

Після свята Хрещення Господнього було демонтовано старий іконостас, який по суті являвся лише наліпками на стіні колон біля ікон. Також ікони від іконастасу було знято для того, щоб приміряти їх до нового іконостасу.

На початку березня 2018 року розпочато встановлення нового іконостасу. Дякувати Богу та добрим людям  до Вербної неділі планується встановити його повністю.

Спаси всіх Господь хто підтримав молитвою та матеріальними коштами цю благодатну справу. Діло продовжується , тому будем вдячні всім прихожанам за допомогу.